Váš prohlížeč nepodporuje JavaScript!
Kariéra v perfolinea.cz

KARIÉRA

Tešíme se, že se stanete součástí týmu PERFO LINEA

OBCHODNÍ MANAŽER/KA

Jsme největší výrobce a dodavatel sortimentu perforovaných materiálů na českém trhu. V našem sortimentu najdete děrované plechy, tahokov, ocelové rošty, schodišťové stupně, ocelové dopravní pásy, svařované sítě a pletiva.

Náplň práce

  • komunikace se zákazníky, zpracování zakázek na děrované plechy a tahokov, hledání nových obchodních příležitostí
  • získávání nových zakázek -proaktivně identifikovat potencionální nové klienty a projekty
  • spolupráce s výrobou
  • kalkulace zakázek
  • samostatné myšlení

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru
  • komunikace se zákazníky na profesionální úrovni
  • aktivní uživatel PC
  • obchodní dovednosti, vyjednávání
  • flexibilita, schopnost práce v týmu
  • ŘP sk. B nutný

Výhoda

  • znalost AJ

Nabízíme

  • práci na HPP
  • Home Office
  • Sick Day
  • stravenkový paušál
  • mobilní telefon
  • po zapracování služební vůz

Místo výkonu
Chrudim

Dejte nám o sobě vědět!

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže,
nebo na emailové adrese liba.vesela@lineapark.cz

Logo Perfolinea

Kontaktní formulář

Odeslaním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajú

Povolené formáty:
PDF/TXT, max. 5 MB